12 Ağustos 2018

TOLEDO nun 12.08.2018 tarihli İstanbul altılı tahmnleri

1. Ayak: Herakles ve Turbocunun süratlendireceği bu yarışta 3. lükte bekleyecek 4 numaralı Hilaleda liderliği alıp potoya kadar gelen ataklara direnip yarışı kazanabilir favorim. Son yarışında müthiş bir sprintle kazanan 1 numaralı Dalicim kilosu ağır olsada yarış gidişatı lehine olması ile eğer aprantisi yerinde yürürse kazanabilir ilk ve tek rakibidir bence .

2. Ayak: ilk iki çim yarışında varlık gösteremesede sentetik pistte yaptığı galoplarında çok formda görüntü sergileyen Şampiyon YÜREKKAYA nın anneden kardeşi 1 numaralı BEDİRCAN favorim. 6 numaralı Percemo acemi aprantisine rağmen çıktığı gibi bitirebilir ilk rakiptir. yarışın büyük favorisi 2 numaralı Buğrahan ı da yazıp bu ayağı geçiyorum.

3. Ayak: 2 numaralı Zaferateşi çok beğendiğim bir at. Üzerindede Karataş ı tahtından indirmek isteyen Ö. Yıldırım varken bu grubu geçmesi gerekir. İlk bankom.

4. Ayak: 51 gündür koşmayan 1 numaralı Copperfield tedavi süreci geçirdiği ve sorunlarından tamamen arındığı söyleniyor. Gçen sene bu koşunun galibi olan bu safkan çıktığı gibi bitirebilir. favorim. karataşlı 10 numaralı rythm dıvıne ve bu yarış için getirilen doğu illerinin şampiyon jokeyi Feritle etkili olabileceğini düşündüğüm 11 numaralı SHARPA rakipleridir.

5. Ayak:  3 numaralı BATMANASLANI yine kazanacaktır.  İkinci bankomdur.

6. Ayak: Performanslarını beğenmediğim 3 yaşlı arapların maiden yarışında sıralamam aşağıdaki gibidir.

Altılı Tahminim

1. Ayak: 4,1

2. Ayak: 1,6,2

3. Ayak: 2 numaralı ZAFER ATEŞİ bankom

4. Ayak: 1,10,11

5. Ayak: 3 numaralı BATMAN ASLANI 2. bankom

6. Ayak: 3,5,7,8,2,1,4

altılı tutarı

8,82 tl

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder