13 Nisan 2019

Kaan Tataroğlu cumartesi kuponu


Herkese selamlar,
Bu hafta derbi konuşuluyor hep, ben de yazacaktım fakat kaldı. Dinyaper ve Dobrowski derbi yorumuna göz atın derim.
Gelelim bizim maçlara, Konya ve Sivas bir türlü kazanamayan iki takım gibi kaldılar.
İki tane istikrarsız takımın maçında birer puan iki takımı da üzmeyecektir.
Konya'da Skbic cezali ve hücum performansı olumsuz etkileniyor. Aykut Kocaman'dan daha iyi performans bekliyordum ben. Galibiyet olacaksa H0 Konya denenebilir. Ben 0 dedim.

Rize - Göztepe maçında Göztepe puan almak için saldıracaktır. Evinde Akhisar'a kaybettiği maçta net goller kaçırdı geçen hafta. Tamer Tuna yeniden geldi takıma ve itici bir açıklamayla tüm maçları kazanacaklarını söyledi şimdilik 0/1 oldu. Rize ise Beşiktaş karşısında dağıldı diyebiliriz. Skor olarak çok kötüydüler ama oyun olarak iyi bir takım Rize. Bu maçı Rize kazanır normalde benim ligde çok beğendiğim Beto'yu aşabilirlerse. Göztepe bir puan çıkarırsa şanslı bu deplasmandan.

Bu haftanın ikinci derbisi Beşiktaş - Başakşehir. Maç sonu tahmini yapmadım fakat gollü beraberlik olabilir. Her iki derbi de her sonuca açık. Diğer maçta da kırmızı kart denenebilir :)
Abdullah Avcı'nın Şenol Güneş'e karşı bariz üstünlüğü bulunuyor. Güneş sert bir orta saha ile kazanmak isteyecek Avcı ise önde basmayı düşünecektir. Güzel zevkli bir maç izleriz. Başakşehir için açılan 2.80 lik oranın 2.50 ye düşmesi de çok manidar.

Bol şans hepimize

içimden geçeni sana anlatabilsem
kalbimin sesini bir dinletebilsem
dizine yaslansam bir çocuk gibi
sanki ayrılmış da kavuşmuş gibi 
olmaz olmaz deme hiç
olmaz olmaz sevgilim
zaman neler gösterir
belli olmaz sevgilim 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder