22 Nisan 2019

Kaan Tataroğlu Pazartesi şans kuponu


Tutarsa şahane olur bir kupon paylaşıyorum. Zor bir kupon ancak aklıma bunlar yattı. Şimdi tutup Sivas Bjk maçına üst desem oranları düşürdükçe düşürmüşler. İddaa iyice saçmalıyor bu ganyan işlerinde. Oynamak gelmiyor içimden. 
Atalanta avrupa yolunda puan almaya oynar, Napoli garanti ikincilik ile pek iddaasız sallamayabilir. 
Beşiktaş moralli Başakşehir'i yendi yıllar sonra. Sivas kazanamama hastalığıyla devam ediyor ligi böyle böyle bitirirler. Özer Hurmacı cezalı. Muhammet Ali Kurtuluş teknik kadroda bu da detay benden gelsin size :)
Paris - Valenciennes ismini zor yazdığım takımın maçına ne yorum yazaydım size. Paris'in formu biraz düşüşte. Valenciennes deplasmanda 1 puan alsak yeter takımı. 
Ascoli  Pic- Venezia maçında Venezia da düşmeyelim 1 puan deplasmanda iyidir der. Ascoli de beraberliğe yatkın bir takım. 
Gördüğünüz gibi şans kuponu bu biraz. Aklınıza yatarsa 3 lira atın. 
Bol bol şans olsun..
Bir anı ile bitirelim bugün;

Güvenç Kurtar anlatıyor,
Bi tane hadis öğrenmiştim rahmetli Elazığ başkanı söylemişti bana.
Ben Denizlispor'dayım Yılmaz Vural Manisaspor'da. Biz Denizli ile 5. filanız kebap yani durum. Yılmaz stresli ama Manisaspor'da. Gittim soyunma odasına ne oldu dedim gerginsin. Bak demiş bi hadis var Elazığ başkanı öğretmişti; "men amene bil kader emine minel keder". Yani Kaderine iman eden, kederinden emin olur demiş. Yaz bunu ver demiş Yılmaz Vural.
Yılmaz hoca alır kağıdı cebine koyar. Neyse maç başlar Yılmaz hoca Manisaspor ile 3-0 yapar maçı.
Sonra biz tabi iyi takımız çevirmeye basladık 3-1, 3-2 oldu. Kratochvil'i filan forvete alır hoca bastırıyordur Denizlispor.
Hakem maçı uzatmadan bitirir 3-2
Yılmaz hoca buna demiş "ulan hiç kafan çalışmıyor 3-2 bastırıyorsunuz çaktırmadan çıkardım duayı okuyorum yoksa yenilmiştik" 

Selamlar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder